אודיו סנטר מכשירי שמיעה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודותינו

 
מכשיר שמיעה הינו אביזר חיוני ביותר לתפקודכם היומיומי, ולכן חשוב שתהיה לכם כתובת אמינה, שבה תוכלו לקבל שירות מקצועי, אישי והגון. במכון עובדים עם מכשירי שמיעה מתוצרתן של החברות המובילות בעולם, ובהן: Phonak ,Bernafon ,Widex ,Resound ,Siemens .

באודיו סנטר – מכשירי שמיעה תקבלו כל זאת ויותר:

  • בדיקות שמיעה
  • התאמת מכשיר שמיעה אישי
  • שיווק מכשירי שמיעה משוכללים ומתקדמים מסוגם בעולם
  • אספקת אביזרי עזר לכבדי שמיעה
  • מעבדת שירות ותיקונים מתקדמת, הפועלת במקום
 
 

מלאכת התאמת מכשיר השמיעה

 
באודיו סנטר מכשירי שמיעה מאמינים כי מלאכת התאמת מכשיר השמיעה משפיעה מאוד על רמת שביעות רצונות של המשתמש, ולכן חשוב לנו לבצע אותה בצורה הטובה ביותר. מכשיר שמיעה טוב, שהותאם באופן נכון צריך להשתלב בחיי היומיום של המטופל, ולסייע לו בתפקודו.

ההתאמה מתבצעת בהתאם לירידת השמיעה שממנה סובל המטופל, כאשר מכשיר השמיעה צריך לתת מענה אופטימלי למשתמש, תוך התחשבות בנתונים אודיולוגיים, פיזיולוגיים ואף מוטורים של האיש, בין אם מדובר באדם בוגר או בילד.

השמיעה אינה אבסולוטית, ומורכבת מתדרים שונים. אנשים שונים שומעים צלילים ורעשים בעוצמות משתנות – בהתאם למבנה מערכת השמיעה שלהם. אותו הדבר תקף גם לגבי ליקויי שמיעה.

ליקוי השמיעה מתבטא בירידה בשמיעה של תדרים מסוימים, כלומר, היא מתורגמת לירידה בשמיעת חלק מהצלילים בסביבה. מכשיר שמיעה המותאם למשתמש באופן מקצועי, יידע להגביר את הצלילים שלמטופל יש קושי בשמיעתם, וישאיר את האחרים כפי שהם.
לכל מכשיר יש תכונות הייחודיות לו. היכרות מעמיקה עם עולם מכשירי השמיעה וניסיון של כ- 35 שנה בתחום, שמים את אודיו סנטר במקום מוביל מבחינת התאמה, שיווק ושירות למכשירי שמיעה, לשביעות רצון הלקוחות.

סלאח חמוד, הבעלים של אודיו סנטר, מסביר: "אנחנו מאמינים ביחס חם ואישי שניתן לכל לקוח. אנחנו לא חברה גדולה, כך שלקוח לא נאלץ להתרוצץ בין פקידים וטכנאים. כל הסוד המקצועי שלנו הוא התאמה אישית, כי גם מכשיר השמיעה הטוב בעולם, אם אינו מותאם בצורה נכונה – לא שווה דבר...".

באודיו סנטר מכשירי שמיעה עובדים בהסדרים מול כל קופות החולים, וניתן לקבל מענה בעברית, בערבית וברוסית. המכון ממוקם במיקום מרכזי, בבניין הקוסמוס, ליד הקריון. הוא נגיש באופן מלא לנכים ובאזור ישנה חנייה בשפע.
 
 
שעות פעילות:
ימים א' - ה'8:30 - 16:30
יום ו'8:30 - 12:00
(מומלץ לתאם מראש)